Metadrol – warto kupić za tę cenę?

Metadrol – warto kupić za tę cenę?

Metadrol to suplement diety oparty na naturalnych składnikach, który ma za zadanie zwiększyć siłę fizyczną, a tym samym przyspieszyć proces budowy beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez możliwość stosowania większej ilości ćwiczeń wysiłkowych.

Producent zapewnia, że ​​suplement daje pierwsze efekty działania już po kilku zastosowaniach. Produkt ma również przyczynić się do budowy większej beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Dostępne tylko na stronie producenta.

Metadrol to odżywka wspomagająca wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Dodatkowo suplement zwiększa siłę mięśni, usprawnia organizm, przyspiesza przemianę materii oraz zmniejsza bolesność. Produkt działa w oparciu o formułę HGRX-3 [2-Hydrxy-3-Methox 0H2].

Dostarcza niezbędnych aminokwasów, katalitycznych białek i innych substancji odpowiedzialnych za produkcję tlenku azotu. Suplement zwiększa również możliwości fizyczne organizmu, dzięki czemu można więcej trenować. Według producenta suplement jest bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych.

Produkt został stworzony przez wykwalifikowanych specjalistów i przeszedł szereg testów i badań. Dodatkowo producent twierdzi, że suplement zawiera zatwierdzone przez międzynarodowe organizacje sportowe składniki, więc mogą go stosować również osoby uprawiające wyczynowe sporty.

Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i osoby niepełnoletnie. Również osoby, które mają jakiekolwiek problemy zdrowotne, powinny zaprzestać stosowania suplementu lub najpierw skonsultować się z lekarzem. Metadrol należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce.

Ważne jest, aby pić dużo wody. Stopniowo należy zwiększać zakres kapsułek. Maksymalna dzienna dawka to sześć tabletek. Jedno opakowanie produktu zawiera 60 kapsułek. Suplement można kupić na oficjalnej stronie producenta.

Metadrol –

Metadrol – opinie z forum:

 1. Naprawdę jestem zaskoczony efektem tego suplementu, bo nie spodziewałem się żadnych wielkich fajerwerków, niestety to prawda. Okazuje się jednak, że przyrost siły jest bardzo duży, to dobrze, bo suplement jest naprawdę całkowicie bezpieczny i czuję się po nim bardzo dobrze. Mam nadzieję, że suplement nie tylko zwiększa siłę, ale także faktycznie przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej, wiemy, że mocniejszy trening to więcej siły, ale może tam też działa anabolicznie, zobaczymy. Może masz z tym trochę więcej doświadczenia, bo widzę tu coś strasznego

  Odpowiadać

 2. Generalnie nie jest źle, zastanawiam się tylko czy da się jakoś normalnie kupić ten suplement, nie wiem przez zwykły sklep, nie tylko tego producenta bo jest tam strasznie drogo, niestety coś o tym wiesz?

  Odpowiadać

 3. Kolega mi to polecił, zaśmiałem się z kolesia bo kazałem mu kupić coś porządnego w sklepie obok siłowni, mają kozackie rzeczy, ale ok, nie kupiłem, dostałem od niego bo skończył trening, a odkąd go dostałem, próbowałem. cholera, ale po tym jest siła, nie sądziłem, że można użyć węzła, mieć dużo siły i po tym wszystkim nadal dobrze się czuć. generalnie tak, dla niektórych naprawdę profesjonalnych ludzi taki metadrol jest za słaby, ale jak ktoś go amatorsko pakuje, to fajnie.

  Odpowiadać

 4. Czy wiesz, czy jest używany przed treningiem, po treningu? A może coś innego?

  Odpowiadać

  • ktoś chce to zamówić? najpierw przeczytaj te informacje! nie dziękuj

   Odpowiadać

 5. regularnie, bo suplementy trzeba brać codziennie, to byś dobrze czytał, żeby wiedzieć, co z tym zrobić …

  Odpowiadać

 6. Cholera okropne i kochane, nie wiem czemu ludzie się na to nabierają, właściwie sam jestem takim kretynem, chyba ze względu na opis cukierni producenta, dla mnie ta dodatkowa siła jest jak taki pierd … coś lepszego, ale jakoś to pomaga nie wiem kiedy trenuję, nie pakuję się, nie wiem jak, ale liczyłem, że coś się poprawi i przeliczyłem się. Nie wiem jak to cholerstwo rozreklamować, odesłać na adres, z którego przyszło czy co? Nie wiem nawet czy mam jeszcze tą paczkę i adres do wysyłki … ktoś się poskarżył?

  Odpowiadać

 7. Cześć, po tym jest dobrze zapakowane, mięśnie rosną jak drożdże 😀

  Odpowiadać

 8. Myślisz, że ta prośba mi pomoże ??? Nie jestem zwolenniczką połykania, ale chłopaki to chwalą, a przydałoby mi się coś na zwiększenie efektywności treningu, bo jest coraz gorzej

  Odpowiadać

 9. Metadrol – 1 opakowanie GRATIS

 10. Pewnie. Będzie moc. Tylko upewnij się, że masz dobry pozór przed i po.

  Odpowiadać

 11. Chcę spalić tłuszcz przede wszystkim, ponieważ dopiero zaczynam. Jak myślisz, jak przegram w ciągu miesiąca z tym węzłem? Trener mnie poleca, ale nie jestem przekonany …

  Odpowiadać

 12. Nie zdziwię się, jak to działa trochę na zasadzie samomotywacji, biorę to i staję się hardkorowym koxem heh 😛 Mówię poważnie, bo efektów nie ma, nie wiesz jak poważnie, co robić myślisz o tym?

  Odpowiadać

 13. Generalnie nasza motywacja zawsze odgrywa w takich sprawach bardzo dużą rolę i chyba w tym przypadku ma duże znaczenie, to prawda, ale z drugiej strony uważam, że somatodrol faktycznie działa, nawet trochę przyspiesza spalanie tłuszczu. Wiem, że po tym mięśnie stają się bardziej męskie. Wystarczy go regularnie używać i regularnie trenować, po trzech mieszkach jestem zadowolony.

  Odpowiadać

 14. Widać, że nic nie wiesz. Kilo nic Ci nie powie, bo jeśli będziesz ćwiczyć, uzyskasz więcej mięśni. Możesz nawet nie stracić na wadze, ale będziesz miał więcej mięśni, a procent tłuszczu zniknie.

  Odpowiadać

 15. ludzie, czy możecie napisać to giętkie tutaj? Na stronie producenta nie ma o tym nic, a mnie trochę interesuje ta kwestia, z góry dziękuję, do zobaczenia!

  Odpowiadać

 16. na początku myślałem, że to bezczelny anabol, ale nie, ten suplement wygląda przyzwoicie i wydaje mi się, że można go bezpiecznie stosować. po miesiącu brania mam dużo więcej sił i czuję się dobrze, nie mam problemów. Czy ktoś odsprzedaje Somatodrol? Może ktoś to kupił i wybaczył, a ja chętnie kupię trochę taniej bo jest drogi.

  Odpowiadać

 17. Jajka robią mi kretynów na siłowni że biorę trochę somatodrolu, kupują jakieś proszki do mieszania w wodzie dodatkowo z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej kretynami … nie wiem co w tym fajnego wolę somatodrol fakt że nie działa tak dużo, jak wiele węzłów na rynku, ale potem nie mam złego frajera, a mięśnie i tak powoli rosną.

  Odpowiadać

 18. Ludzie czasami wylewają na ten somatodrol taki łyk, że głowa boli, a to nie jest takie złe. Kupiłem tylko jedną paczkę z ciekawości i wcale się nie dziwię, że są efekty. Wzrost mięśni jest zauważalny, nabrałem dużo siły, jestem bardziej energiczny i ogólnie dzięki temu dużo przyjemniej się trenuje. Mam tylko pytanie do znawców tematu, co możesz mi polecić na regenerację? W tym celu musisz użyć czegoś do utrzymania tych mięśni, czy te rzeczy do regeneracji wystarczą do tego?

  Odpowiadać

 19. Jak to jest gotówka? Drogie to przygotowanie? Słyszałem, że jest jednym z najmocniejszych, więc musi być drogi ???

  Odpowiadać

 20. na siłowni często się z tego śmieją, ale ja nie narzekam.

  Odpowiadać

 21. Nie wiem panowie, mam mieszane uczucia co do tego suplementu. Jest więcej siły, ale spodziewałem się, że przełoży się to na szybszy przyrost masy mięśniowej, a tak się nie stało. miesiąc treningu i przyjmowania tego suplementu, a nie widzę, żeby moje mięśnie rosły szybciej niż wcześniej, nie wiem, co o tym myśleć. Nie chodzi o to, że w jakiś sposób blokuje szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej?

  Odpowiadać

 22. Nie jest to najtańszy preparat, ale myślę, że dobre rzeczy kosztują – jeśli chcesz zamówić 189 zł na oficjalnej stronie przez miesiąc, możesz dostać taniej, ale wtedy nie możesz być pewien, że to oryginał. ..

  Odpowiadać

 23. Założę się, że masz złą dietę i dlatego jest taki problem, intensywność treningów to jedno, ale dieta też ma duże znaczenie, zasugeruję pójście do trenera na siłowni, na pewno pomoże powiedz, że bierzesz somatodrol, on będzie wiedział co robić.

  Odpowiadać

 24. Fajnie, może być, ale drogie.

  Odpowiadać

 25. Po prostu nie podoba mi się to, że czasami czuję się źle po tych tabletkach, a poza tym wszystko jest w porządku.

  Odpowiadać

 26. Dosłownie czuje się jak hardkorowa kox, chociaż pompa jest włączona i pęd się wydobywa. Mam tylko pewne obawy dotyczące tego suplementu. Do tej pory, bo coś na mnie naprawdę działało, niestety, jakby moje ciało się do tego przyzwyczajało i po jakimś czasie ta siła stawała się coraz mniejsza. Czy spotkałeś się tutaj z takim efektem? Jeśli tak, to nie kupię zdecydowanie za dużo na raz, żeby nie wyrzucić go bez sensu.

  Odpowiadać

 27. jest drań, daje ci siłę i pewność siebie!

  Odpowiadać

 28. W której sieci suplementów kupujesz to, wypróbuj i nie możesz go znaleźć w praktycznie żadnym ze sklepów, które znam, czy to jakiś epicki produkt czy coś?

  Odpowiadać

 29. Kopnięcie jest potem dobre, siła też świetna, poprawia się nawet wytrzymałość, co mnie zaskoczyło, ale coś jest w porządku, bo po tym mam okropne wzdęcia, czy możesz powiedzieć, gdzie szukać problemu? Coś nie tak z dietą, a może coś zupełnie innego? Z góry dziękuję za jakiekolwiek jedzenie bo na siłowni nie wychowuję chłopakom, śmieją się z takich suplementów: /

  Odpowiadać

 30. Podejrzewam, że jesteś na coś uczulony i stąd te problemy, najlepiej udać się do lekarza i się dowiedzieć. Jeśli chodzi o mnie to też miałem problemy, ale okazało się, że trzeba zmienić dietę, mam na siłowni bardzo kumatego trenera, który wiedział co robić w takiej sytuacji i naprawdę mi pomógł za co jestem bardzo wdzięczna do niego. Sam suplement jest dobry, ale niesamowicie drogi, a szkoda, bo nie stać mnie na dłuższy trening z nim, chyba że znasz sprawdzone miejsca, w których można go kupić taniej?

  Odpowiadać

 31. Nie

  Odpowiadać

 32. Najlepiej porozmawiać z kumplami i zamówić większy zestaw – jest dużo taniej i są studniówki.

  Odpowiadać

 33. no nie, ale warto bo mam też dużą pompę!

  Odpowiadać

 34. Czy dostanę to gdzieś w Łomży ??? Czy ktoś coś widział?

  Odpowiadać

 35. trzeba zamawiać online z oficjalnej strony producenta, nie ma potrzeby zaglądać do sklepów i na aukcjach bo nie ma gwarancji, że oryginalny produkt przyjdzie, a niestety cała partia jest wszędzie.

  Odpowiadać

 36. Nie dostanę tego na siłowni w domu ??? Idę do Wawa

  Odpowiadać

 37. Może zapytaj trenera lepiej, ale szczerze nie sądzę – producent pisze, że nie prowadzi sprzedaży hurtowej, tylko indywidualne zakupy można realizować przez stronę internetową.

  Odpowiadać

 38. Trenuję już od miesiąca i zastanawiam się, czy to dobry moment na rozpoczęcie suplementacji.

  Odpowiadać

 39. Stary czas to zawsze dobry czas; ) na początku szczególnie Ci pomogą, bo poczujesz moc i będziesz miał większą motywację, jeśli wcześniej zobaczysz wstępne efekty treningu – nie tylko jest moc w zakładkach, ale oszalejesz przed lustrem i Tobą będą chcieli trenować jeszcze więcej

  Odpowiadać

 40. Będę w kontakcie z chłopakami na siłowni, ale jestem trochę głupi, że jestem taki zielony

https://yourpillstore.com/pl/

Tags: No tags

Comments are closed.